برگشت به بالا

شرکت ابــــرنـــد

  • محل پروژه : تهران- فرمانیه، شهروند سابق
  • مساحت زمین: 14700 مترمربع
  • سطح پایدارسازی: 21000 مترمربع
  • عمق گود: 30 تا 46 متر
  • نوع خدمات:مشاور عالی، کنترل طراحی و نظارت عالیه عملیات پایدارسازی گود به روش انکراژ و شمع های فولادی و بتنی و زهکشی های مربوطه

توضیحات تکمیلی:

پروژه فرمانیه یکی از وسیع ترین و عمیق ترین پروژه های گودبرداری و پایدارسازی در محیط شهری می باشد. وجود ساختمانهای مسکونی متعدد و بلند مرتبه، خیابانهای پر تردد فرمانیه و آقایی در مجاورت پروژه به همراه عمق زیاد گودبرداری (حدود 46 متر) از ویژگیهای خاص این پروژه می باشد. از سوی دیگر بالا بودن سفره های معلق آب زیرسطحی به همراه لایه بندی متنوع خاک در سطح گسترده پروژه، ضرورت به کارگیری روشهای متعدد پایدارسازی نظیر انکراژ، شمعهای فولادی و شمعهای بتنی را دو چندان کرده است. از نکات حائز اهمیت این پروژه، پایدارسازی سه وجه از توده خاک (دو کنج بیرونی نزدیک) در دیواره شرقی بوده که ضمن حساسیت بالا در مدل سازی و طراحی، دقت و کیفیت بالای اجرای المانهای پایدارسازی را ایجاب نموده است.

خدمات ارائه شده از جانب شرکت ابرند مشاوره عالی، کنترل طراحی، نظارت عالیه بر عملیات اجرایی پیمانکاران خاکبرداری، پایدارسازی و زهکشی و ... بوده است. از نکات قابل توجه و حائز اهمیت در این پروژه ارائه خدمات مهندسی ارزش توسط این مشاور عالی، در راستای کاهش هزینه ها و زمان اجرای عملیات پایدارسازی می باشد. به نحوی که پروژه ای در این سطح (23000 مترمربع سطح پایدارسازی) در حدود 18 ماه به اتمام رسیده است.

 

شرکت ابــرنـد

General Crop

شرکت ابرند(سهامی خاص) با تکیه بر دانش فنی و سوابق مدیران خود در مهندسی و ساخت پروژه‌های عمرانی و با هدف توسعه و گسترش فناوری نوین و تکنیک­‌های روز دنیا در زمینه مدیریت، طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌­های عمرانی شكل گرفته است. اين شرکت با برخورداري از نيروهاي مجرب، خلاق و نوآور، با تكيه بر تخصص و صداقت در كار و بهره‌گيري از آخرين دستاوردهاي علمي و اجرایی درصدد ارائه خدمات مهندسي در گستره وسيعي از زمينه‌های مهندسي عمران می‌باشد.